Saimir Tahiri siç nuk e keni parë, këndon e kërcen në club-in e natës me “Xhamadani vija-vija” (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:47 10-06-2016

Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë deri tani në deklaratat për shtyp, daljet zyrtare apo fjalimet nga foltorja.

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri këtë herë shfaqet në një club nate më patriot se asnjëherë tjetër.

Tahiri, i veshur “casual” kërcen dhe këndon me “Xhamadani vija-vija” duke krijuar mjaft atmosferë.

Për më shumë shikoni videon argëtuese!

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024580001831055
array(1) { ["section"]=> string(103) "saimir-tahiri-sic-nuk-e-keni-pare-kendon-e-kercen-ne-club-in-e-nates-me-xhamadani-vija-vija-video-43074" }