Saimir Tahiri thyen heshtjen, reagon për një çështje madhore (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:11 27-11-2017 Saimir Tahiri thyen heshtjen, reagon për një çështje madhore (FOTO)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri që prej momentit kur u largua nga Partia Socialiste, ka hyrë një heshtje mediatike dhe po qendron larg vëmendjes së publikut.

Por pas një periudhe të gjatë heshtje, ka ardhur reagimi i deputetit, por këtë herë ka të bëjë me një temë jashtë aktualitetit politik të përditshëm, por shumë madhore siç janë festat kombëtare.

Në një postim në rrjetet sociale, ish-ministri uron të gjithë shqiptarët për festat kombëtare, atë të pavarësisë dhe çlirimit, duke shkruar, "Gëzuar Shqipërinë".

Më poshtë postimi i Saimir Tahirit: 

Screenshot_31.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016388893127441
array(1) { ["section"]=> string(71) "saimir-tahiri-thyen-heshtjen-reagon-per-nje-ceshtje-madhore-foto-101008" }