Saimiri dhe Genti bëjnë humor me Kreshnik Spahiun, kreu i AK e merr me sportivitet: Ndjej kënaqësi (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:40 05-03-2016

Saimir Kodra dhe Gent Zeneli vënë në qendër përmes humorit të tyre kreun e AK, Kreshnik Spahiu i cili ditën e djeshme u shoqërua në komisariat pas protestës te Bashkia e Tiranës.

Megjithatë, kreu i AK e ka marrë me sportivitet humorin e Saimirit dhe Gentit duke thënë se ndjen kënaqësi.

“Super humor. Ndiej kënaqësi kur Saimiri dhe Genti bëjnë humor me mua......

Çdo kush duhet ta pranojë satirën dhe artin e tyre. Unë s'bëj kurrë STOP”, shkruan Spahiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028995037078857
array(1) { ["section"]=> string(108) "saimiri-dhe-genti-bejne-humor-me-kreshnik-spahiun-kreu-i-ak-e-merr-me-sportivitet-ndjej-kenaqesi-video-34330" }