Sali Berisha-Paralajmëron lirimin nga burgu të Aldo Bares dhe Zani Çaushit

Publikuar tek: barometri, më 08:29 22-02-2017 Sali Berisha-Paralajmëron lirimin nga burgu të Aldo Bares dhe Zani Çaushit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025125026702881
array(1) { ["section"]=> string(97) "sali-berisha-ish-kryeministri-paralajmeron-lirimin-nga-burgu-te-aldo-bares-dhe-zani-caushit-69508" }