Sali Berisha publikon mesazhin që qytetari i dërgon Erion Veliajt në facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:24 14-06-2017 Sali Berisha publikon mesazhin që qytetari i dërgon Erion Veliajt në facebook

Ish-kryeministri Sali Berisha disa minuta më parë ka publikuar mesazhin që një qytetar i ka shkruar kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Berisha ka fotografuar mesazhin dhe e ka publikuar në rrjetin social duke mos shkruar asgjë.

Nuk dihet si ka mundur ish-kryeministri të ketë akses në mesazhet e facebook-ut të Veliaj, përveçse t’i ketë hakeruar adresën ose mesazhin mund ta ketë marrë nga qytetari

Ish-kreu i PD pothuajse çdo ditë poston denoncime të qytetarit dixhital me komente e tij pikante, por këtë herë nuk ka dashur të komentojë.

ipiopipoipio.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029860973358154
array(1) { ["section"]=> string(83) "sali-berisha-publikon-mesazhin-qe-qytetari-i-dergon-erion-veliajt-ne-facebook-82477" }