Salianji bën deklaratën E FORTË: Nëse nuk është zëri Agron Xhafajt TËRHIQEM nga politika (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 22:22 10-10-2018 Salianji bën deklaratën E FORTË: Nëse nuk është zëri Agron Xhafajt TËRHIQEM nga politika (VIDEO)

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji i ftuar në emisionin “OPINION” ka folur në lidhje me çështjen “Babale” pasi ai publikoi videon me Fredi Alizotin ditën e djeshme.

Salianji ka deklaruar me vendosmëri se sipas ekspertizës britanike zëri në audio-përgjim është zëri i vëllait të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj.

“E them me përgjegjësi të plotë. Nëse nuk thuhet kështu tërhiqem nga politika. Nuk jam mashtruese si të tjerët, e them publikusht. Zëri i Agron Xhafajt është i ngjashëm me zërin e videos”, ka deklaruar live deputeti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jetmir Olldashi i dërgon audio-përgjimin, gazetari tregon pse e refuzoi: Prita VIDEON e…
Rama në Armeni, publikon VIDEON me Thaçin dhe Macron »
Article Logic
Execution time: 0.043221950531006
array(1) { ["section"]=> string(100) "salianji-ben-deklaraten-e-forte-nese-nuk-eshte-zeri-agron-xhafajt-terhiqem-nga-politika-video-137361" }