Salianji BRAKTIS emisionin, moderatori tregon ARSYEN

Publikuar tek: aktualitet, më 21:11 11-10-2018 Salianji BRAKTIS emisionin, moderatori tregon ARSYEN Foto ilustruese

Mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Real Story” ka qenë deputeti demokrat Ervin Salianji, i përfshirë në dosjen “Babale”.

Por në nisje të emisionit deputeti nuk ka marrë pjesë dhe moderatori Sokol Balla është detyruar të shpjegojë arsyen e mosprezencës së tij.

Sipas Ballës, Partia Demokratike ka vendosur të mbajë larg mediave deputetin pasi dhe hetimet për dosjen “Babale” ka marrë rrjedhë tjetër.

“Salianji nuk do të jetë në emision. Vendim zyrtar nga PD”, ka thënë moderatori

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestimi i ‘Babales', reagon avokati: I është pranuar azili në Kosovë, nuk mund të ekstradohet
E rëndë, VDES 13-vjeçarja në TIRANË »
Article Logic
Execution time: 0.0048129558563232
array(1) { ["section"]=> string(58) "salianji-braktis-emisionin-moderatori-tregon-arsyen-137478" }