Salianji i “hakërrehet” Ramës: Gjithçka e ke ndërtuar mbi mashtrimin, ja kush është plani yt

Publikuar tek: politike, më 12:05 27-02-2018 Salianji i “hakërrehet” Ramës: Gjithçka e ke ndërtuar mbi mashtrimin, ja kush është plani yt

Deputeti i PD Ervin Salianji sulmon kryeministrin Edi Rama lidhur me skemën e re të ndihmës ekonomike që sipas demokratit ka përjashtuar padrejtësisht 20 mijë familje.

Salianji thotë se Rama ka një plan të shkretojë Shqipërinë.

“Gjithçka e ka ndërtuar mbi mashtrimin! Më shumë se 20 mijë familje sot janë pa ushqim, pa bukën e gojës, 200.000 shqiptarë kanë kerkuar azil, mijëra të tjere kanë aplikuar dhe duan te largohen nga Shqipëria. Rama e ka plan të shkretojë Shqipërinë nërmjet varferimit ekstrem dhe pamundësisë për mbijetesë!”, thotë në reagimin e tij deputeti i PD.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Diskutimet te Komisioni i Ligjeve, Bylykbashi: T’i ndërpritet mandati Arta Markut
Shehu përplaset me Kumbaron: Gjirokastra po kthehet në një varr të madh (Kërkesë URGJENTE për anëtarët e Komisionit) »
Article Logic
Execution time: 0.021228075027466
array(1) { ["section"]=> string(95) "salianji-i-hakerrehet-rames-gjithcka-e-ke-ndertuar-mbi-mashtrimin-ja-kush-eshte-plani-yt-111620" }