Samanta flet për herë të parë për jetën private, ja kur do martohet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:12 12-01-2019 Samanta flet për herë të parë për jetën private, ja kur do martohet

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella është një prej vajzave më të përfolura në shoëbiz-in shqiptar.

Ndonëse ajo e mban jetën e saj larg kamerave, Samanta sërish nuk mund t’i shpëtojë mediave rozë.

Para një viti, në media u përhap lajmi se Samanta Karavella, ishte në prag të martesës.

Kjo e indinjoi Samantën, e cila i quajti mediat si ‘ngatërrestare’ dhe ironizoi se do të martohej verën që vinte.

Megjithatë tani Samanta i ka hedhur të gjtiha këto lajme poshtë.

E ftuar në emisionin “Ëake up”, Samanta nuk tregoi ndonjë afat se kur fansat do ta shohin të veshur me fustanin e bardhë të nusërisë, por tha vetëm se ka hequr dorë nga martesa.

 “Ka kohë për martesë nuk e mendoj ende. Madje dhe fisi ka hequr dorë sepse e dinë që unë e kam mendjen te muzika”, u shpreh ajo.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035214900970459
array(1) { ["section"]=> string(73) "samanta-flet-per-here-te-pare-per-jeten-private-ja-kur-do-martohet-148495" }