Samanta “probleme” me veshjen, tregon më shumë se ç’duhet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:39 05-07-2016 Samanta “probleme” me veshjen, tregon më shumë se ç’duhet (Foto)

Këngëtarja Samanta Karavella është rikthyer me një hit të ri për këtë verë. “Na e Dina” titullohet bashkëpunimi me reperin Gent Fatali.

imagsdfsdfhhhhjpg.jpg

Por duket se Samanta është rikthyer jo vetëm me një këngë të bukur por edhe me një paraqitje mjaft hot. Në një foto të shpërndarë nga vetë ajo, Samanta duket mjaft sensuale por edhe provokuese, veshja e lehtë i nxjerr në pah linjat ndërsa duket se i ekspozon më shumë se ç’duhet në pjesën e gjoksit.

image54.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kendall Jenner poston një qese të vogël, fansat e akuzojnë se përdor kokainë
Xhensila zbulon datën dhe detajet e martesës »
Article Logic
Execution time: 0.023581027984619
array(1) { ["section"]=> string(65) "samanta-probleme-me-veshjen-tregon-me-shume-se-c-duhet-foto-45632" }