Samiti në Londër, moment i sikletshëm për HAHN, gazetarët I NDËRPRESIN fjalën sapo vjen politikani shqiptar (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 17:30 09-07-2018 Samiti në Londër, moment i sikletshëm për HAHN, gazetarët I NDËRPRESIN fjalën sapo vjen politikani shqiptar (VIDEO) Johannes Hahnn

Mbahet sot takimi i radhës i Samitit të Ballkanit Perëndimor në Londër.

Takimi do të jetë një mundësi për aktorët joshtetërore të ballkanit për të prezantuar pikëpamjet e tyre për Samitin. Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Evropian Johannes Hahnn sapo mbërriti pak më parë, ku dha dhe një prononcim të shkurtër për mediat.

Teksa foli për rëndësinë e samitit dhe mundësinë që po u jepet shteteve për zhvillimin e perspektivës evropiane, gazetarët ia kanë lënë fjalën përgjysmë Komisionerit në momentin që mbërrin përfaqësuesi i Kosovës, Behgjet Pacolli.

“Zoti Pacolli, Zoti Pacolli, dëgjohen të thonë gazetarët duke u drejtuar për te ky i fundit, ndërsa Komisioneri Hahn iu kthehet: “Isha duke folur”.

Mesa duket Hahn e mori me sportivitet veprimin e gazetarëve, teksa u largua duke buzëqeshur.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet SKEMA që nxjerr ‘jashtë loje’ Ramën, ja kush i ka ‘frenat’ e qeverisë së tij
'Manipulimi i votave në Kuvend', Taulant Balla nxjerr pamjet ME VIDEO: Po tani, ndonjë ndjesë publike? »
Article Logic
Execution time: 0.024273872375488
array(1) { ["section"]=> string(118) "samiti-ne-londer-moment-i-sikletshem-per-hahn-gazetaret-i-nderpresin-fjalen-sapo-vjen-politikani-shqiptar-video-127297" }