Sapo hyri 2017-ta dy personazhet e famshëm japin lajmin e mirë, do bëhen prindër për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:20 03-01-2017 Sapo hyri 2017-ta dy personazhet e famshëm japin lajmin e mirë, do bëhen prindër për herë të parë

Dy personazhet e njohur Lauren Conrad dhe William Tell kanë dhënë lajmin e mirë në këtë fillim viti. Conrad është në pritje të një fëmije, gëzimit të saj më të madh.

Ylli i “The Hills” me anë të një fotoje të publikuar në Instagram ka dhënë lajmin për të cilin ndihet pafundësisht e lumtur. “Gëzuar Vitin e Ri! Kam ndjesinë se 2017-a do të jetë viti më i mirë...”, – shkruan Conrad teksa ka postuar foton e  ekografisë.

lindje.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02460789680481
array(1) { ["section"]=> string(102) "sapo-hyri-2017-ta-dy-personazhet-e-famshem-japin-lajmin-e-mire-do-behen-prinder-per-here-te-pare-64459" }