Sapo pranoi se ishte shtatzënë, bashkëshorti milioner paralajmëron “ndarjen” nga këngëtarja shqiptare?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:17 14-02-2018 Sapo pranoi se ishte shtatzënë, bashkëshorti milioner paralajmëron “ndarjen” nga këngëtarja shqiptare?

Kjo ditë e sotme kishte në fokus të saj mënyrën se si vipat shqiptarë dhhe ata të huaj e kaluan Shën Valentinin.

Pamë  surpriza dedikime dhe shumë gjeste të tjera të ëmbla të shprehjes së dashurisë. Por ajo që na ka bërë përshtypje ka qenë dhurata që bashkëshorti i ka bërë bukuroshes Adelina Tahiri. Bëhet fjalë për një parfum të një marke shumë të njohur.

Ne nuk e dimë se çfarë simbolizon parfumi për në kulturën ruse por në atë shqiptare simboli i tij është ndarja.E megjithatë bashkëshorti i Adelinës dhe ajo duket se nuk i besojnë fare këto “legjenda urbane” pasi sido që të jetë dhurata është dhuratë.

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të gjitha surprizat e Shën Valentinit që patë ishin ‘kot fare’ para asaj që i shoqi i bëri Eminës (Video)
Luana Vjollca veshur me të kuqe, ‘përvëluese’ pranë zjarrit për Shën Valentin (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.02363395690918
array(1) { ["section"]=> string(105) "sapo-pranoi-se-ishte-shtatzene-bashkeshorti-milioner-paralajmeron-ndarjen-nga-kengetarja-shqiptare-110273" }