Sapo u inagurua, por ka ankesa: Shtylla na pengon të shohim ndeshjen te ‘’Loro Boriçi’’

Publikuar tek: sport, më 06:43 01-09-2016 Sapo u inagurua, por ka ankesa: Shtylla na pengon të shohim ndeshjen te ‘’Loro Boriçi’’

Përveç përplasjes së fortë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi, gjatë inagurimit të stadiumit të ri ‘’Loro Boriçi’’, një tjetër problem duket se ka dalë për tifozët.

Ata janë ankuar dje gjatë ndeshjes me Marokun se një shtyllë u ka penguar pamjen në fushë.

Kjo është fotoja e shtyllës dhe nga ky kënd duket se nuk pengon aspak. Ndoshta ekranin e madh, nëse ndonjë tifoz nuk do ta shohë pa ndihmën e kamerave ose tifozët e paftuar në ballkonet e pallatit për karshi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi gjen zëvendësuesin e Hysajt, nisin “tratativat”
“Gafa” e kapitenit më patriot të kombëtares në komunikatën e largimit nga futbolli »
Article Logic
Execution time: 0.018856048583984
array(1) { ["section"]=> string(87) "sapo-u-inagurua-por-ka-ankesa-shtylla-na-pengon-te-shohim-ndeshjen-te-loro-borici-51506" }