Sara del nga shtëpia, bashkë me Ledionin dhe vogëlushin shëtisin në qendrën tregtare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:13 06-01-2017 Sara del nga shtëpia, bashkë me Ledionin dhe vogëlushin shëtisin në qendrën tregtare (FOTO)

Sara Hoxha që pas lindjes së vogëlushit të saj London Noor Liço nuk është parë të dalë nga shtëpia e saj, mirëpo tashmë që dhe djali ka bërë disa ditë që ka ardhur në jetë, bashkë me Ledionin kanë marrë djalin në karrocë dhe kanë dalë të bëjnë "shopping". 

 Këtë e kanë treguar me anë të një fotoje në Snapchat, ku duket dhe karrocja e Londonit. 

f4b43c456a73208f7d8e3c360e868c88.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017727851867676
array(1) { ["section"]=> string(94) "sara-del-nga-shtepia-bashke-me-ledionin-dhe-vogelushin-shetisin-ne-qendren-tregtare-foto-64787" }