Sara Hoxha mbyll Instagramin, shkak kjo foto dhe komentet për gjoksin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:18 04-05-2016 Sara Hoxha mbyll Instagramin, shkak kjo foto dhe komentet për gjoksin

Një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha, ka mbyllur profilin e saj në Instagram. Shkak dyshohet të jetë bërë pikërisht kjo fotografi.

Sara është komentuar mjaft nga ndjekësit e saj të cilët kanë aluduar se ajo kishte përdorur photoshop, pasi madhësia e gjoksit nuk dukej në proporcion.

Por trashëgimtarja e TCh u është përgjigjur menjëherë këtyre komenteve, ku përmes ironisë ka shkruar:

“ Po, kjo është ekzaktësisht. Nuk kisha kohë të modifikoja gjoksin tjetër dhe mendova, përse jo një gjoks do të ishte mëse i mjaftueshëm”.

Sakaq, fill pas këtij “incidenti”vemë re se Sara nuk është më pjesë e Instagram.

sraaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066529989242554
array(1) { ["section"]=> string(74) "sara-hoxha-mbyll-instagramin-shkak-kjo-foto-dhe-komentet-per-gjoksin-39457" }