Sara Hoxha një mama e lumtur, prezanton mrekullinë e saj të vogël (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:27 30-12-2016 Sara Hoxha një mama e lumtur, prezanton mrekullinë e saj të vogël (FOTO)

Sara Hoxha ndihet shumë e lumtur me ardhjen në jetë të vogëlushit të saj London Noor Liço.

Deri më tani Sara ka nguruar të publikojë një foto të plotë të vogëlushit. Mirëpo sonte ajo ka postuar në rrjetet sociale dorën e vogël të London teksa i shpreh dashurinë e pafund prej nëne.

‘Mrekullia ime e vockël’,-shkruan Sara në foton me duart e nënës dhe të birit të bashkuara. 

15731462-10206202015044099-1182518462-n_1483048228-2847618.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03590202331543
array(1) { ["section"]=> string(75) "sara-hoxha-nje-mama-e-lumtur-prezanton-mrekulline-e-saj-te-vogel-foto-64174" }