Sara Hoxha nuk e fsheh më, poston foton me të birin London

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:55 03-06-2018 Sara Hoxha nuk e fsheh më, poston foton me të birin London Sara Hoxha dhe London

Ajo u bë nënë në një moshë të re, nëna e Londonit, fryt i dashurisë me moderatorin e Top Channel Ledion Liçon, por çifti për disa kohë zgjodhën ta mbanin të fshehtë fytyrën e të birit.

 Po duket se ky vendim tashmë ka ndryshuar, pas fotove të publikuara kohët e fundit nga Ledioni dhe Sara Hoxha.

Ka qenë vetë trashëgimtarja e gjigandit mediatik Top Channel ajo që ditën e sotme ka postuar një foto të ëmbël me kokëkuqin London në krahë. Të dy duken mjaft të lumtur me praninë e njëri-tjetrit, teksa kanë nisur pushimet.

sara.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ora e Rita Orës! Ndiqeni LIVE koncertin madhështor (VIDEO)
Motrat Ora futin në mes kryebashkiakun, ja çfarë thonë për Erion Veliajn (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.031765937805176
array(1) { ["section"]=> string(64) "sara-hoxha-nuk-e-fsheh-me-poston-foton-me-te-birin-london-123130" }