Sara Hoxha publikon FOTON e Londonit, me fjalë prekëse kujton të atin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:58 13-02-2018 Sara Hoxha publikon FOTON e Londonit, me fjalë prekëse kujton të atin

Trashëgimtarja e “Top Channel” Sara Hoxha ka shkuar sot bashkë me Londonin në ambjentet e 'Top Albania Radio'. Në prag të 20 vjetorit duket se Sara ka dashur t’i prezantojë vogëlushit të saj ambjentet e radios.

Por mesa duket kjo vizitë e ka bërë nostalgjike Sarën, e cila ka kujtuar të atin e ndjerë dhe tregon se si historia është përsëritur në familjen e tyre.

“Kur ishim fëmijë unë Redia dhe Lori shihnim babanë tonë që ndiqte ëndrrat  e tij në ‘Top Albania Radio’, 20 vite më vonë London po bën të njëjtën gjë”, ka shkruar Sara në përshkrimin e fotos ku London shfaqet përpara logos së ‘Top Albania Radio’, ku edhe punon babai i tij Ledion Liço.

sara.PNG

 4444.PNG

81593-640-0-5a83080a3b99e.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një ditë para Shën Valentinit, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Jam e dehur në dashuri
Pas "Baftjarit” Bes Kallaku dhe Ylli Baka godasin sërish me klipin e ri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010449171066284
array(1) { ["section"]=> string(75) "sara-hoxha-publikon-foton-e-londonit-me-fjale-prekese-kujton-te-atin-110138" }