Sara nuk ndalon së bëri mrekullira. Nga fushata në ndihmë të fëmijëve me kancer në... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:37 17-07-2016 Sara nuk ndalon së bëri mrekullira. Nga fushata në ndihmë të fëmijëve me kancer në... (FOTO)

Sara ka dëshmuar se është një vajzë sa e fortë po dhe aq e ndjeshme.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shkruan “Pazari veror në ndihmë të kafshëve në nevojë”. Duket që Sara i do shumë kafshët dhe ka dashur që të kontribuojë sado pak për ti ndihmuar ato.  

Sara ka qenë pjesë e fushatës së fëmijëve me kancer, duke prerë dhe flokët për të ndihmuar fëmijët e sëmurë. Këtë herë ajo po kontribuon për kafshët në nevojë. 

SARA_KAPO.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024456024169922
array(1) { ["section"]=> string(92) "sara-nuk-ndalon-se-beri-mrekullira-nga-fushata-ne-ndihme-te-femijeve-me-kancer-ne-foto-46905" }