Së shpejti vjen në jetë një vajzë, Ami shfaqet për herë të parë në ekran me barkun e rrumbullakosur (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:09 18-02-2018 Së shpejti vjen në jetë një vajzë, Ami shfaqet për herë të parë në ekran me barkun e rrumbullakosur (FOTOT)

Ami dhe Ermali do të bëhen prindër për herë të dytë. Së shpejti Ami do të sjellë në jetë një vajzë.

Ndërkohë moderatorja ka preferuar që këtë periudhë të bukur të jetës së saj ta shijojë në privatësi duke mos publikuar foto në rrjetet sociale.

Ndërsa së fundmi ajo është shfaqur për herë të parë në ekran me barkun e rrumbullakosur. Ami ka bërë daljen e parë televizive në një intervistë për emisionin ‘Jo vetëm modë” në Tv Klan. Ndërsa vihet re barku i saj i rrumbullakosur. Ndër të tjera moderatorja foli për periudhën e pritjes së ëmbël dhe u shpreh se ende nuk kanë vendosur një emër për vajzën. 

82717-640-0-5a88c067a6c38.jpg

 

82715-640-0-5a88c067a6551.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Historia që përloti shqiptarët, humbi këmbët pas shpërthimit të tritolit, bashkëshorti i kërkon falje gruas
Dashuria nuk njeh moshë, 75-vjeçarja xheloze për të dashurin 90-vjeçar »
Article Logic
Execution time: 0.25911688804626
array(1) { ["section"]=> string(111) "se-shpejti-vjen-ne-jete-nje-vajze-ami-shfaqet-per-here-te-pare-ne-ekran-me-barkun-e-rrumbullakosur-fotot-110636" }