Sekretarja e Koço Kokëdhimës ka ditëlindjen, ja festa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:55 14-04-2016 Sekretarja e Koço Kokëdhimës ka ditëlindjen, ja festa

Sekretarja e deputetit socialist Koço Kokëdhima, Jola, feston ditën e saj të lindjes.

Kolegët e saj si dhe shefi i kanë përgatitur atmosferën festive duke e bërë këtë ditë të veçantë për të.

Një darkë e mirëmenduar dhe e organizuar në çdo detaj ku nuk kanë munguar tallumbacet, lulet dhe ëmbëlsirat...por as fotot domosdo.

jola1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30981206893921
array(1) { ["section"]=> string(58) "sekretarja-e-koco-kokedhimes-ka-ditelindjen-ja-festa-37671" }