Sekretarja e PD s’duron më: Na ka mbet të lëpijmë hishtat se gjella është gati

Publikuar tek: politike, më 10:00 13-10-2017 Sekretarja e PD s’duron më: Na ka mbet të lëpijmë hishtat se gjella është gati

Sekretarja e PD Valbon a Mezini e lakuar së fundmi në media e strukturën e së djathtës për sherrin e bujshëm me Jemin Gjanën, reagon vrullshëm për përballjen e mbrëmshme në emisionin e Blendi Fevziut.

Hajde optimizëm hajde.

Na ka mbet të lëpijmë gishtat tani se gjella është gati. Na e serviri "Opinioni", shkruan Mezini me tone ironie.

“Ka një ëndërr LSI dhe jo vetëm, të vij sa më parë në pushtet dhe këtë e kërkon tia bëjë revolucioni i burrave dhe grave te ndershëm e me vlera. E duan pushtetin o popull po dilni bëni revolucion. Pastaj shohim se për kë e duan pushtetin për ju a për vete. Se këta para ca muajsh në pushtet ishin .....

Po ku ka më të tillë këtu ?

A ka më vlera në Shqipëri.

Shqipërinë e boshatisën pikërisht këta që ishin në pushtet. Si ata që ranë në gjumë si ata që shijuan pushtet.

Nuk i duhen më këtij vendi çuna të mirë, por i duhen çuna të zotë !

Ky status eshte syri per gjithe ata te verber qe nuk lexojne dot te vertetat dhe per ata budallenj politik qe ngjyjne e hane shpresen tek pjata mashtruesit, por edhe per ata naive a genjeshtare se i rren mendja se ka mbet i gatshem ndonje qytetar i ndershem tu servir pushtet se kane oreksin këta zorrë pangopur politikë”, përfundon reagimin e saj sekretarja e PD.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas fjalimit të ministrit Bushati, Vasili ka një vërejtje miqësore për kryetarin e Kuvendit
“Krimi në kokë, në qafë, në bark, s’po vazhdoj më poshtë...” Rama s’le gjë pa thënë nga foltorja: S’jam përdorues droge (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.02593994140625
array(1) { ["section"]=> string(83) "sekretarja-e-pd-s-duron-me-na-ka-mbet-te-lepijme-hishtat-se-gjella-eshte-gati-95729" }