Seks në këmbim të ndihmës ekonomike, policia publikon videon e funksionarit të Komunës (Video)

Publikuar tek: bota, më 09:16 18-11-2016

Kërkonte seks në këmbim të dhënies së dokumenteve për një shtëpi sociale.

Ngjarja ka ndodhur në Itali, ku autoritetet arrestuan Salvatore Tramacere, një punonjës të bashkisë së Rescaldinës, që u arrestua dje, pas denoncimeve dhe filmimeve të siguruara nga karabinierët, raporton Corriere.

Sipas akuzës, që nga viti 2012 deri në 2015, ky funksionar ka dhënë kontribute ekonomike dhe ndihma të tjera për shumë gra, në këmbim të favoreve seksuale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020857810974121
array(1) { ["section"]=> string(97) "seks-ne-kembim-te-ndihmes-ekonomike-policia-publikon-videon-e-funksionarit-te-komunes-video-59910" }