Sekuestrohen 600 KG DROGË në Tepelenë; Arrestohet një person, në kërkim djali i tij (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:18 13-03-2018 Sekuestrohen 600 KG DROGË në Tepelenë; Arrestohet një person, në kërkim djali i tij (EMRAT) Foto ilustruese

Rreth 600 kilogramë kanabis sativa janë sekuestruar ditën e sotme në fshatin Dodaj të Tepelenës.

Mësohet se droga ishte e shtetasve Delo Kordha 59-vjeç i cili u arrestua, dhe djalit të tij Zeman Kordha, bashkë me djlain tjetër të familjes A.K.

Dy i fundit, janë shpallur në kërkim nga policia. Droga është gjetur në banesë, dhe mësohet se 100 kg kanabis ishin të ambalazhuara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDAL në shkollë, drejtoresha e shkollës fshin mungesat për 150 mijë lekë (E PLOTË)
Daut Gumeni: Janë zhdukur regjistrat me emrat e spiunëve dhe pseudonimet, mbetën fakirat »
Article Logic
Execution time: 0.019247055053711
array(1) { ["section"]=> string(94) "sekuestrohen-600-kg-droge-ne-tepelene-arrestohet-nje-person-ne-kerkim-djali-i-tij-emrat-113173" }