Seldi dhe Dafina ndahen pas 5 vitesh fejesë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 24-06-2016 Seldi dhe Dafina ndahen pas 5 vitesh fejesë (Foto)

Ish-konkurrenti i Big Brodher Albania, Seldi Qalliu dhe Dafina Zeka i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Seldi dhe Dafina kishin rreth 5 vite fejesë por kanë vendosur të ndahen me konsensus, për arsye që nuk dihen ende. Bukuroshja Dafina është vajza e gazetarit të njohur nga Kosova, Milaim Zeka.

seldi-4_1466776206-2772967.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22294902801514
array(1) { ["section"]=> string(54) "seldi-dhe-dafina-ndahen-pas-5-vitesh-fejese-foto-44499" }