Selena Gomez dhe The Weeknd bëjnë një tjetër hap të rëndësishëm në mardhënien e tyre (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 30-01-2017 Selena Gomez dhe The Weeknd bëjnë një tjetër hap të rëndësishëm në mardhënien e tyre (Foto)

Çifti i këngëtarëve, Selena Gomez dhe The Weeknd kanë ndërmarrë një tjetër hap në mardhënien e tyre.

Vetëm një ditë më parë çifti ka filluar të ndjekin njëri-tjtrin në Instagram, madje kanë publikuar edhe foto të njëri-tjetrit.

Ishte The Ëeeknd i pari ai që postoi foton e Selenës në Insta Story teksa Selena shfaqet teksa shikom pikturën “Lindja e Venusit” në një galeri në Florence.

Dhe sot Selena ka postuar një video ku shfaqet The Weeknd në një skaf. Një ditë më parë ata u fotografuan duke u puthur e përqafuar në Itali. Çifti dukeshin shumë të dashuruar dhe Selena është parë e lumtur pranë The Weeknd.

selena.jpgselena2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024126052856445
array(1) { ["section"]=> string(95) "selena-gomez-dhe-the-weeknd-bejne-nje-tjeter-hap-te-rendesishem-ne-mardhenien-e-tyre-foto-67129" }