Selena Gomez shkurton flokët, duket mahnitëse në fotot e reja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 25-12-2016 Selena Gomez shkurton flokët, duket mahnitëse në fotot e reja

Duket se këngëtaren Selena Gomez do ta gjejë viti i ri me model të ri flokësh, më të shkurtra se sa i mban zakonisht.

Ka qenë muzikanti Justin Tranter ai i cili ka shpërndarë këtë fotot të re të Selenës e cila duket mahnitëse teksa po vendos make-up. Shumë media të huaja të showbizit dhe modës e komentuar modelin e flokëve të shkurtra si trendin e vitit 2017.

asdqw3fqgfsdgsdfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021128177642822
array(1) { ["section"]=> string(66) "selena-gomez-shkurton-floket-duket-mahnitese-ne-fotot-e-reja-63736" }