“Selfie” e kësaj vajze është përhapur masivisht për arsyen e gabuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:27 09-01-2017 “Selfie” e kësaj vajze është përhapur masivisht për arsyen e gabuar

Një vajzë e re postoi një “selfie” me fustanin e veshur teksa ishte gati për të dalë në mbrëmje, por nuk ia mori mendja se fotografia do përhapej masivisht në internet.

Arsyeja?

Shikojeni të plotë dhe do mbeteni pa fjalë. Ajo që ka tërhequr vemendjen më shumë se vetë vajza është gjendja katastrofale  e dhomës së saj.

ret35eyarteukot_1_copy.jpg

Njerëzit kanë gjetur çdo gjë në dyshemenë e dhomës, madje edhe një mi…

asdfrw34gfsdgsdrntot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033124923706055
array(1) { ["section"]=> string(71) "selfie-e-kesaj-vajze-eshte-perhapur-masivisht-per-arsyen-e-gabuar-65055" }