Sëmuret aktori i “Portokalli”-së, publikon foto nga spitali (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:30 15-03-2017 Sëmuret aktori i “Portokalli”-së, publikon foto nga spitali (FOTO)

Aktori i “Portokalli”, i njohur si “Kimikati” është sëmurur dhe për këtë arsye është shtruar në spital.

Lajmin e ka bërë të ditur vet aktori Olsi Byllyku me anë të një fotoje të publikuar në Instagram duke marrë medikamentin e nevojshëm.

Shpresojmë  të mos jetë asgjë serioze dhe aktori të shërohet shpejt. 

brendesi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011435985565186
array(1) { ["section"]=> string(67) "semuret-aktori-i-portokalli-se-publikon-foto-nga-spitali-foto-72026" }