Sergio prezanton të dashurën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:07 19-01-2015 Sergio prezanton të dashurën

Këngëtari Sergio, shumë i pëlqyer nga vajzat, i ka zhgënjyer ato, pasi së fundmi ka prezantuar të dashurën e tij në rrjetet sociale.

 

Komentet nuk kanë munguar dhe midis tyre, fanset “e nxehura” nga kjo deklaratë kanë aluduar që fotoja është përpunuar me ''Fotoshop'' në mënyrë që e dashura e tij të duket e dobët dhe me forma perfekte.

 

“Pantera” ka qënë kënga e fundit e realizuar nga Sergio, në bashkëpunim me Mandin. Ndërkohë ai paralajmëron që: “projekte të mëdha janë duke ardhur”.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nora Istrefi sfidon akullin
Uau çfarë elegance…e ministres sonë të Integrimit »
Article Logic
Execution time: 0.018754005432129
array(1) { ["section"]=> string(32) "sergio-prezanton-te-dashuren-929" }