Sërish "Qetësi dhe dashuri", nga Meta dhe zëdhënësi i tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:09 12-03-2015 Sërish Fotoja e kopertinës në \"facebook-un\" e zëdhënësit të Metës

Kreu i Kuvendit, mesa duket vazhdon t’i qëndrojë motos së tij : “Me qetësi dhe dashuri” edhe sot në ditën e protestës së paralajmëruar që disa ditë më parë nga opozita.

Ndërkohë që opozita ka nisur përgatitjet para sheshit “Skëndërbej” e Kryeministrisë zëdhënësi i Metës Emiljano Aleksi shkruan si kundërpërgjigje në profilin  e tij në “facebook” :“I qetë dhe i vendosur për Shtetin e së Drejtës”!

Aleksi ka ndërruar edhe foton e kopertinës duke vendosur kryetarin e Parlamentit Meta, i cili reflekton vërtet qetësi në këtë foto. A do vazhdojë ta ruajë qetësinë e tij kryetari i Kuvendit? Për këtë na duhet të shohim edhe qetësinë e opozitës sot.

Postimi i Emiljano Aleksit në "facebook"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19485402107239
array(1) { ["section"]=> string(59) "serish-qetesi-dhe-dashuri-nga-meta-dhe-zedhenesi-i-tij-5623" }