Sezoni veror në Shqipëri nis me plazhiste "topless" (Fotogaleri)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:29 08-05-2016 Sezoni veror në Shqipëri nis me plazhiste

Temperaturat e larta të kësaj të diele kanë bërë që qytetarët t’i drejtohen plazhit.

Të shumtë kanë qenë frekuentuesit që i janë drejtuar bregdetit për shëtitje e për të konsumuar një kafe apo një drekë të mirë. Ka patur edhe nga ata guximtarë që janë futur në det për të notuar, pavarësisht se sezoni nuk është hapur ende.

Ndërkohë në Currila është “nxehur plazhi” pasi një grup vajzash kanë preferuar të marin rreze dielli topless. Në mes të plazhit, të rejat kanë tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve. Plazhi i Currilave është i frekuentuar nga shumë durrsakë dhe krahas vajzave topless kishte edhe shumë qytetarë me fëmijët e tyre, që kishin dalë për të shijuar këtë ditë të ngrohtë. Për më shumë shihni fotot e sjella nga "Durrëslajm".

13140596_986579288062960_1529381089_n_1.jpg

13081870_986579334729622_1197384455_n_1.jpg

13153444_986579264729629_1341766361_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027299880981445
array(1) { ["section"]=> string(66) "sezoni-veror-ne-shqiperi-nis-me-plazhiste-topless-fotogaleri-39851" }