Shakira, publikon foton e parë të djalit të saj të porsalindur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 06-02-2015 Shakira, publikon foton e parë të djalit të saj të porsalindur

Shakira shpërndau  foton e parë të djalit të saj foshnje dhe kjo është e mrekullueshme!Këngëtarja sexy ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë me të dashurin, Gerard Pique, më 29 janar dhe ka pritur deri më tani për të treguar atë edhe për publikun.

Shakira, nxorri  në Instagramin  e saj personal  një foto të djalit të saj të porsalindur, Sasha Pique Mebarak.

Ylli kolumbian dhe I dashurii saj yll i futbollit, Gerard Pique, 27, janë në lavdinë e tyre me këtë gëzim të ri . Ç’mrekulli kjo këmbë e vogël!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065536975860596
array(1) { ["section"]=> string(66) "shakira-publikon-foton-e-pare-te-djalit-te-saj-te-porsalindur-2577" }