Shakohoxha dhe Cana në gjykatën e Lozanës, bëjnë “selfie”, ndërkohë që presin 3-pikëshin

Publikuar tek: sport, më 10:58 17-04-2015 Shakohoxha dhe Cana në gjykatën e Lozanës, bëjnë “selfie”, ndërkohë që presin 3-pikëshin gazetari Dritan Shakohoxha dhe kapiteni Lorik Cana para Gjykatës në Lozanë

Ndërkohë që përplasja Shqipëri-Serbi ka nisur në Gjykatën e Apelit në Lozanë të Zvicrës, gazetari sportiv Dritan Shakohoxha dhe kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana kanë përfituar nga rasti për të bërë një “selfie”.

Ata besojnë se Shqipëria do t’i marrë 3 pikët e merituara për incidentin në ndeshjen me Serbinë ndaj duken të qetë teksa qëndrojnë para Gjykatës. Cana duket serioz, ashtu siç i ka hije në fakt një kapiteni përpara një vendimi kaq të rëndësishëm, e ndërsa Shakohoxha buzëqesh sepse ai është thuajse i bindur që ne do i marrim pikët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kështjella e 1693, godina që vendos sot për fatin futbollistik të Shqipërisë
Presidenti i Federatës serbe të futbollit: Platini na do, por nuk mund të ndërhyjë në Arbitrazh »
Article Logic
Execution time: 0.024954080581665
array(1) { ["section"]=> string(89) "shakohoxha-dhe-cana-ne-gjykaten-e-lozanes-bejne-selfie-nderkohe-qe-presin-3-pikeshin-8988" }