Shakohoxha i gëzuar në pritje të ndeshjes (fitores)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 29-03-2015 Shakohoxha i gëzuar në pritje të ndeshjes (fitores)

Komentatori Dritan Shakohoxha ndodhët në Elbasan i optimist dhe i gëzuar, çka e karakterizon gjithmonë, nga ku do të komentojë ndeshjen e Shqipërisë me Armeninë.

 Për Dritanin fitorja e Kombëtares sot është e padiskutueshme, prandaj Elbasani, qyteti që sot ka mbledhur me mijëra tifozë nga mbarë tevat shqiptare, ka nisur festën që në orët e para të mëngjesit.

Tifozët drejt Elbasanit:

{gallery}elbasan{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020150899887085
array(1) { ["section"]=> string(54) "shakohoxha-i-gezuar-ne-pritje-te-ndeshjes-fitores-7250" }