Shakohoxha rrëfen momentin e vështirë të jetës: Kam qëndruar 5 ditë pa ngrënë e pa gjumë (ARSYEJA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 05:59 10-04-2018 Shakohoxha rrëfen momentin e vështirë të jetës: Kam qëndruar 5 ditë pa ngrënë e pa gjumë (ARSYEJA) Dritan Shakohoxha, komentator

Komentatori Dritan Shakohoxha ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan.

I marrë në pyetje nga fëmijët ndër të tjera Shakohoxha tregoi edhe momentet e tij të vështira në jetë. Shako deklaroi se ka qenë vetëm 23-vjeç, kur ka ardhur në jetë djali i tij i parë.

Ndërsa theksoi se momenti më i vështirë i jetës së tij ka qenë kur djali i tij i madh pësoi një aksident.

“Momenti ndoshta më i vështirë i jetës ka qenë kur Frenkli, djali im i madh, pati një akident dhe u vra në kokë. Na u krijua ideja se do të ndodhte ndonjë gjë shumë e keqe. Thonë shpesh se njeriu mund të qendrojë pa gjumë – ne kemi qëndruar 5 ditë pa gjumë dhe pa ngrënë, por Zoti është i madh. Gjithçka kaloi…” – tha Shakohoxha i emocionuar.

shakohoxha.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Adelina Ismaili poston FOTO familjare, duken më bukur se kurrë
Ju kujtohet Mimoza e Big Brother? Sot ajo është një super seksi (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.025259017944336
array(1) { ["section"]=> string(102) "shakohoxha-rrefen-momentin-e-veshtire-te-jetes-kam-qendruar-5-dite-pa-ngrene-e-pa-gjume-arsyeja-116307" }