Shaqiri me familjen dhe miqtë viziton Shpellën e Piratëve (Foto)

Publikuar tek: sport, më 14:04 03-07-2016 Shaqiri me familjen dhe miqtë viziton Shpellën e Piratëve (Foto)

Pas mbylljes së Kampionatit Europian, Xherdan Shaqiri ka vendosur që pushimt ti bëjë në Jug të Shqipërisë.

Së bashku me mesfushorin e kombëtares shqiptare Amir Abrashin, miq dhe familjarë, ai ka vizituar Shpellën e Piratëve.

Screenssdfsdfgggot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Momenti kur Buffon shpërthen në të qara (VIDEO)
Mario Gomez mbetet jashtë pjesës tjetër të Euro 2016 »
Article Logic
Execution time: 0.039179086685181
array(1) { ["section"]=> string(68) "shaqiri-me-familjen-dhe-miqte-viziton-shpellen-e-pirateve-foto-45392" }