Sharmante si gjithmonë, Majlinda Bregu poston foto me motrat e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:30 15-06-2019 Sharmante si gjithmonë, Majlinda Bregu poston foto me motrat e saj Majlinda Bregu

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu, ka postuar para pak minutash në rrjetin social Facebook, një fotografi me dy motrat e saj.

Sharmante si gjithmonë, Bregu ka treguar në foto edhe motrat e saj, prezantuesen e njohur Ornela Bregun dhe Rovena Bregun.

‘Motla, motrat lidhje e pathyeshme’, shkruan në përshkrimin e fotos Bregu. 

ori.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023011922836304
array(1) { ["section"]=> string(72) "sharmante-si-gjithmone-majlinda-bregu-poston-foto-me-motrat-e-saj-168384" }