SHBA- 6 senatorë letër Tillerson për ‘drejtësinë’ dhe krimin në Shqipëri

Publikuar tek: barometri, më 09:09 16-03-2017 SHBA- 6 senatorë letër Tillerson për ‘drejtësinë’ dhe krimin në Shqipëri

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025864124298096
array(1) { ["section"]=> string(75) "shba-6-senatore-leter-tillerson-per-drejtesine-dhe-krimin-ne-shqiperi-72061" }