SHBA/ Të shtëna me armë në Teksas, raportohet për disa viktima

Publikuar tek: bota, më 10:20 31-07-2016 SHBA/ Të shtëna me armë në Teksas, raportohet për disa viktima

Të shtëna me armë në Austin, Teksas, SHBA. Dyshohet për një numër të madh viktimash por deri tani konfirmohet se ka humbur jetën një grua dhe janë plagosur tre të tjerë.

Janë ende të paqarta rrethanat e krimit ndërsa autori është ende i lirë.

Policia u ka bërë thirrje shtetasve të rrinë larg vendit të ngjarjes ndërsa ka nisur hetimet intensive.

Ditën e djeshme një balonë mori flakë në Austin e për pasojë vdiqën 16 persona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025224924087524
array(1) { ["section"]=> string(66) "shba-te-shtena-me-arme-ne-teksas-raportohet-per-disa-viktima-48234" }