Shefi i Kuzhinës konkuron te ‘’Dance with me’’ në TV Klan por i vë një emërtim të sikletshëm balerinës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:43 10-09-2016 Shefi i Kuzhinës konkuron te ‘’Dance with me’’  në TV Klan por i vë një emërtim të sikletshëm balerinës

Shefi i Kuzhinës Renato Mekolli konkuron te ‘’Dance with me’’  në TV Klan por i vë një emërtim të sikletshëm balerinës.

Alba Hoxha po punon me mish dhe me shpirt që të mësojë Renaton, por duke qenë se talenti i tij është tjetërkund, e quan partneren ‘’Grifshë’’.

‘’Me më të mirën e baletit por "është shumë grifshë"’’, e cilëson Mekolli.

Kuzhinieri gëzon formë shumë të mirë fizike, po a do të arrijë të dominojë konkurentët e tjerë?! Të shohim sa do ia dalë me ‘’Grifshën’’ e tij…

renatomekollidance.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rezarta Shkurta ‘’zhvishet’’ nga çdo kompleks, flet nusja e nipit të Enver Hoxhës: Për gjithçka kam jetuar kohëve të fundit (VIDEO)
Zbulohet detaji, një tipar i Bebe Rexhës nuk është i vërtetë. Fotot nga grimi para koncertit »
Article Logic
Execution time: 0.031140089035034
array(1) { ["section"]=> string(104) "shefi-i-kuzhines-konkuron-te-dance-with-me-ne-tv-klan-por-i-ve-nje-emertim-te-sikletshem-balerines-52513" }