Shembet tarraca e katit të tretë, humbin jetën 4 studentë, 4 të tjerë në rrezik për jetën

Publikuar tek: bota, më 17:07 16-10-2016 Shembet tarraca e katit të tretë, humbin jetën 4 studentë, 4 të tjerë në rrezik për jetën

Katër studentë kanë humbur jetën pas shembjes së tarracës së katit të tretë të një ndërtese.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin francez Angers dhe sipas raportimeve nga spitali i qytetit, dhjetëra persona u plagosën ku mes tyre 4 studentë janë në gjendje kritike për jetën.

Mediat franceze raportojnë se në tarracë gjendeshin të rinj të cilët kishin organizuar një parti.

Mjekët bëjnë me dije se pacientët janë të moshës rreth 20 vjeç, kryesisht student.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022359132766724
array(1) { ["section"]=> string(93) "shembet-tarraca-e-katit-te-trete-humbin-jeten-4-studente-4-te-tjere-ne-rrezik-per-jeten-56377" }