Shembja e teatrit, Ndrenika: Këtu vjen era KUSARI, era HAJDUTËRI...

Publikuar tek: kulture-art, më 18:52 16-04-2018 Shembja e teatrit, Ndrenika: Këtu vjen era KUSARI, era HAJDUTËRI... Robert Ndrenika

Në protestën e rradhës së aktorëve kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, aktori i mirënjohur i skenës shqiptare Robert Ndrenika është shprehur se kësaj çështje i vjen era hajdutëri.

Ndrenika shtoi se dikush i ka thënë se as ndërkombëtarët nuk janë dakort me skemën e Partneritetit Publik Privat (PPP), ndërsa i ka bërë thirrje kryeministrit t’i lërë aty.

Më tha dikush që edhe ndërkombëtarët nuk janë dakort me këtë partneritetin privat, ça të them, të na lënë prapë. Kiço Londo këtu ka gjetur dy ushtallarë nga Maqellara dhe e kanë mbajtur shumë mirë, prandaj këtu vjen era kusari, era hajdutllëk”, tha Ndrenika.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja e TK, artistët në protestë: Ai që ka lëpirë dhe do të lëpijë edhe për 4 vjet na ka mbyllur derën e teatrit
Adi Krasta bëhet nostalgjik, poston foton me Miss-in e parë shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.017825841903687
array(1) { ["section"]=> string(68) "shembja-e-teatrit-ndrenika-ketu-vjen-era-kusari-era-hajduteri-117107" }