Shembja e Teatrit, të rinjtë qëllojnë me vezë Erion Veliajn (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:29 14-06-2018 Shembja e Teatrit, të rinjtë qëllojnë me vezë Erion Veliajn (VIDEO) Te rinjte qellojne me veze Veliajn

Një incident ka ndodhur sot pak para fillimit të takimit të Erion Veliajt me artistët e Tetarit Kombëtar.

Disa të rinj nga Forumi Rinor i PD-së, kanë qëlluar  me vezë Erion Veliajn në shenjë proteste kundër prishjes së Teatrit Kombëtar që sipas tyre do të bëhet në favor të ngritjes së kullave të klienteve të Rames dhe Veliajt.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, po zhvillon sot një dëgjesë me artistët që kërkojnë mbrojtjen e godinës së Teatrit Kombëtar.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tregtarët e mjaltit në Tepelene përplasen me punonjësit e AKU, thyejnë vetë vazot...
U qëllua me vezë, Veliaj takon artistët, ja çfarë thotë për Teatrin Kombëtar »
Article Logic
Execution time: 0.023880958557129
array(1) { ["section"]=> string(71) "shembja-e-teatrit-te-rinjte-qellojne-me-veze-erion-veliajn-video-124340" }