Shën Valentini i zgjatur i Xhensilës dhe Besit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 15-02-2015 Shën Valentini i  zgjatur i Xhensilës dhe Besit

Shën Valentini ka kaluar por dy artistët vazhdojnë të pushojnë në Italinë fqinje. Xhensila Myrtezaj që prej ditës së djeshme po feston në krahët e dashurisë së saj, humoristit Besart Kallaku.

Dy të rinjtë duken shumë lozonjarë e moskokçarës tek pozojnë e improvizojnë në rrugët e Italisë.

Edhe pse Shën Valentine ka kaluar, mesa duket ata nuk kanë ndërmend të kthehen.

Mes puthjesh e zemrash ndajnë me ndjekësit e tyre këto foto dashurie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034647941589355
array(1) { ["section"]=> string(51) "shen-valentini-i-zgjatur-i-xhensiles-dhe-besit-3432" }