Sherr i papaprë mes Izet Haxhisë dhe Altin Goxhajt: Të kanë përdhunuar që kur ishe 7 vjeç, ndaj u bëre homoseksual

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:52 02-09-2016 Sherr i papaprë mes Izet Haxhisë dhe Altin Goxhajt: Të kanë përdhunuar që kur ishe 7 vjeç, ndaj u bëre homoseksual

Një sherr i paparë ka shpërthyer mes ish-truprojës së Sali Berishës, Izet Haxhisë dhe avokatit Altin Goxhajt.

Zanafilla ka qenë një status i Goxhajt, ku pretendonte se shkrimet e Haxhisë në të vërtetë mbanin firmën e gazetarit Mero Baze. Haxhia i është kundërpërgjigjur Goxhajt, duke e akuzuar atë se është homoseksual dhe se është përdhunuar në moshën 7 vjeçare.

Kaq është dashur që sherri të shpërthejë në komente dhe akuzat dhe oferat janë nga më të çuditshmet.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053122043609619
array(1) { ["section"]=> string(118) "sherr-i-papapre-mes-izet-haxhise-dhe-altin-goxhajt-te-kane-perdhunuar-qe-kur-ishe-7-vjec-ndaj-u-bere-homoseksual-51696" }