Sherr MASIV mes të burgosurve, raportohen 7 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 18:13 16-04-2018 Sherr MASIV mes të burgosurve, raportohen 7 të vdekur foto ilustruese

Një ndër sherret më të mëdha mes të burgosurve është regjistruar orët e para të mëngjesit të sotëm në një burg të sigurisë të lartë në Karolinën e Jugut.

Sipas mediave të huaja, sherri ka nisur rreth orës 7 të pasdites së djeshme, derisa në orët e para të mëngjesit janë pikasur 7 të vdekur dhe 17 të burgosur të tjerë janë dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë.

Në sherrin mes të burgosurve në periferinë e Bishopvillit janë përfshirë rreth 1500 persona, një prej më të mëdhenjëve të regjistruar ndonjëherë, ndëra policia ende po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bie nga kati i pestë gazetari investigativ rus, misteri mbulon ngjarjen
Zonja e Parë në gjendje të RËNDË shëndetësore, refuzon të marrë MJEKIMET »
Article Logic
Execution time: 0.02331805229187
array(1) { ["section"]=> string(59) "sherr-masiv-mes-te-burgosurve-raportohen-7-te-vdekur-117112" }