Sherr masiv në Itali, 2 shqiptarë në gjendje të rëndë për jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 21:51 11-02-2019 Sherr masiv në Itali, 2 shqiptarë në gjendje të rëndë për jetën

Një sherr mes një grupi personazh ka ndodhur gjatë mesnatës së sotme në Alto Adige në Itali.

Shumica të rinjve të përfshirë ishin shqiptarë, ku dy prej tyre kanë mbetur të plagosur.

Njëri prej tyre, 22 vjeç është në gjendje të rëndë dhe është operuar  në spital  gjatë mesnatës. 

Ndërsa shqiptari tjetër, ka mbetur po ashtu i plagosur, por në gjendje më të lehtë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0047268867492676
array(1) { ["section"]=> string(69) "sherr-masiv-ne-itali-2-shqiptare-ne-gjendje-te-rende-per-jeten-152426" }