Sherr me thika në Lungomaren e Vlorës, dyshohet për një të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 21:56 09-08-2018 Sherr me thika në Lungomaren e Vlorës, dyshohet për një të plagosur

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur pas një konflikti me thika mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në katin e 9-të të një pallati në sheshin “Pavarësia” pranë Lungormares së qytetit. Sakaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pensionistët jetojnë më gjatë në fshat se në qytet
Përplasen me thika fqinjët në katin e 6 të pallatit, një i plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.022539138793945
array(1) { ["section"]=> string(73) "sherr-me-thika-ne-lungomaren-e-vlores-dyshohet-per-nje-te-plagosur-130650" }